
Цукерниця — череп, декор — жовтий
400 ₴
- Готово до відправки
+380 (96) 810-18-89
Для дзвінківповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Fidget іграшка Череп антистрес, стильний аксесуар
Оригінальна fidget-іграшка у формі черепа – сучасний антистрес для дорослих і підлітків. Компактна та зручна у використанні, вона допомагає зняти напругу, зосередитися та відволіктися від стресу. Виготовлена з міцного металу, має стильний дизайн і стане чудовим доповненням до колекції аксесуарів.
- Матеріал: метал/сплав, приємний на дотик
- Розмір: компактний, зручно тримати в руці
- Функції: антистрес, концентрація уваги, зняття тривожності
- Ідеальний подарунок для любителів незвичайних аксесуарів та колекціонерів


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Діаметр | 120 мм |
| Стиль гри | Оффстринг |
| Рівень майстерності | Новачок |
| Призначення | Для дорослих і дітей |
| Основні | |
| Висота | 100 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма | Фігурна |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Форма вази | Фігурна |
| Кришка | немає |
| Довжина: | 177 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | True |
| Тип посуду | Цукерниця |
| Тематика декору, малюнка | Церква, божества, міфічні істоти |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴

